loader image

۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ۱:۳۶ بعد از ظهر

اسامی افتخارآفرینان دبیرستان صدرا در مسابقات

برگزیدگان مسابقات قرآن وعترت، فرهنگی وهنری، المپیاد علمی از دبیرستان دخترانه صدرای یزد.

نتایج مسابقات قرآن و عترت ناحیه ای دبیرستان دخترانه دوره دوم صدرا
🔶🔸🔶🔸🔶🔸🔶🔸 🔶🔸 🔶🔸
۱،زینب رجال رتبه اول در رشته احکام 🥇🥇
۲،رزیتا دهقان رتبه اول در رشته صحیفه سجادیه 🥇🥇
۳،فاطمه محمدی رتبه اول در رشته نهج البلاغه 🥇🥇
۴،مائده پورنخعی رتبه اول در رشته گفتمان مهدوی 🥇🥇
۵،حدیث آبنوس رتبه اول در رشته تفسیر قرآن 🥇🥇
۶،زهرا بلاغی رتبه اول در رشته تفسیر قرآن 🥇🥇
۷،فهیمه فتوحی رتبه اول در رشته صحیفه سجادیه 🥇🥇
۸،رویا ناصری رتبه اول در رشته قرائت 🥇🥇
۹، ریحانه سادات میرحسینی رتبه دوم دررشته حفظ۲۰ جزء 🥈🥈
۱۰،رقیه السادات آتشی رتبه دوم در رشته قرائت 🥈🥈
۱۱،فاطمه بابایی رتبه دوم دررشته حفظ ۱۰ جزء🥈🥈
۱۲،فاطمه مشهدی بافان رتبه دوم دررشته حفظ۵ جزء 🥈🥈
۱۳،فاطمه رحیمی نسب رتبه دوم دررشته حفظ ۱۰ جزء 🥈🥈
۱۴، فاطمه زهرا رحیمی نسب رتبه سوم در رشته حفظ ۵ جزء🥉🥉
۱۵،نازنین غلامیان رتبه سوم دررشته قرائت🥉🥉
۱۶،فاطمه سالاری رتبه سوم در رشته احکام 🥉🥉
۱۷،زینب رحیمی رتبه سوم در رشته دعا خوانی 🥉🥉
۱۸،نازنین زهرا لواف رتبه سوم دررشته انشاء نماز 🥉🥉
۱۹،حنانه کمالی رتبه چهارم در رشته حفظ ۵ جزء 🥉🥉
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

نتایج مسابقات فرهنگی و هنری ناحیه ای دبیرستان دخترانه دوره دوم صدرا
🔶🔸🔶🔸🔶🔸🔶🔸 🔶🔸 🔶🔸
۱، رویا سادات ناصری رتبه اول در رشته نقشه قالی 🥇🥇
۲، نازنین غلامیان رتبه اول در رشته قلم فلزی🥇🥇
۳،نازنین غلامیان رتبه اول در رشته خوشنویسی ثلث 🥇🥇
۴،رقیه زکی زاده رتبه اول در رشته کاریکاتور 🥇🥇
۵،مبینا زارع رتبه اول در رشته جاجیم بافی 🥇🥇
۶،هانیه شایق رتبه اول در رشته شعر 🥇🥇
۷،زهرا رستگاری رتبه اول در رشته نشریه الکترونیکی 🥇🥇
۸،فاطمه محمدی رتبه دوم در رشته داستان کوتاه 🥈🥈
۹، سیده مبینا موذن زاده رتبه دوم در رشته گل و مرغ 🥈🥈
۱۰،فاطمه السادات حسینی رتبه دوم در رشته گلیم فرش 🥈🥈
۱۱،فاطمه عمادی رتبه دوم در رشته نشریه الکترونیکی🥈🥈
۱۲، فاطمه محمدی رتبه سوم در رشته پوستر سازی 🥈🥈
۱۳،مبینا زارع رتبه سوم در رشته شعر 🥈🥈
۱۴، مائده پور نخعی رتبه سوم در رشته فیلم مستند 🥉🥉
۱۵،زینب پور ذوالفقاری رتبه چهارم در رشته داستان کوتاه 🥉🥉
۱۶،سیده صفیه آثاری رتبه چهارم در رشته طراحی با ذغال 🥉🥉
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

کسب رتبه استانی در رشته عطر انتظار توسط فاطمه محمدی

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

کسب ۶۹ رتبه برتر در جشنواره حضرت خدیجه

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

نفرات برتر المپیاد علمی پایه دهم:
1.مائده فلاحی
2. ریحانه سادات میرحسینی
3. فاطمه محمدی
4. آتنا مرادی
5. مرضیه زمانیان
6. نازنین زهرا سلطانی
7. مهدا خطاوی
8. مائده پور نخعی
9. زهرا سمیعی فرد
10. زهرا رجبی

نفرات برتر المپیاد علمی پایه یازدهم

1. مبینا زارع گاریزی
2. فاطمه عبادی نژاد
3. مبینا زارع منشادی
4.سما دهقان

5. زینب زارع

6. مطهره سادات حیدری پور

7. ریحانه عربی

8. فاطمه توکلی
9. فاطمه سادات احمدی

10.فاطمه بابایی

اخبار مرتبط؛

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

لینک های مفید:

راه های ارتباطی:

نشانی:

تهران، خیابان ولیعصر (عج)، تقاطع ولیعصر زرتشت غربی، پلاک ۲، سازمان تبلیغات اسلامی، طبقه دوم

۱۴۱۵۸۶۳۹۷۵

demo-attachment-222-Group-29