loader image

۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ۱:۱۰ بعد از ظهر

حضور در راهپیمایی روز 13 آبان

همزمان با سراسر کشور، دانش آموزان مدرسه صدرا بناب با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان، مراتب انزجار خود از فتنه گران داخلی و مستکبران جهانی را به نمایش گذاشتند.

مراسم راهپیمایی سیزدهم آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور از ساعت ۱٠ صبح امروز جمعه در بناب آغاز شد و مردم انقلابی این خطه با حضور حماسی خود در راهپیمایی و طی کردن مسیر خیابانهای مطهری، زرگران و باهنر، ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری، انزجار خود از جنایات استکبار جهانی و توطئه افکنی ها علیه ملت ایران را اعلام کردند.

حضور پرشور دانش آموزان دهه هشتادی و نودی و دانشجویان در این راهپیمایی نقطه عطف مراسم بود. این نوجوانان و جوانان با حضور باشکوه خود نشان دادند همچنان پای آرمان های انقلاب و سربلندی ایران اسلامی ایستاده‌ اند.

راهپیمایان در این مراسم با در دست داشتن پرچم کشورمان و تصاویر مقام معظم رهبری و شهید حاج قاسم سلیمانی و سر دادن شعارهایی نظیر هیهات من الذله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، ما ملت بصیریم ذلت نمی پذیریم و ملت بیدار است از فتنه گر بیزار است، نابودی استکبار جهانی و سرکرده اصلی آن یعنی رژیم صهیونیستی جنایتکار را خواستار شدند.

اخبار مرتبط؛

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

لینک های مفید:

راه های ارتباطی:

نشانی:

تهران، خیابان ولیعصر (عج)، تقاطع ولیعصر زرتشت غربی، پلاک ۲، سازمان تبلیغات اسلامی، طبقه دوم

۱۴۱۵۸۶۳۹۷۵

demo-attachment-222-Group-29