loader image

۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۲:۰۵ بعد از ظهر

رویداد بهشت

نشست فعالان تربیت اسلامی دختران، در روز امور تربیتی با حضور بیش از هفتاد تشکل در مجموعه سرچشمه به میزبانی بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

درهشتم اسفند ماه، روز امور تربیتی  بنیاد ملی نوجوان نشست «بهشت» فعالان تربیت اسلامی دختران را با ظرفیت بیش از هفتاد تشکل از سراسر کشور در مجموعه سر چشمه برگزار کرد. در این نشست تشکل ها به معرفی ظرفیت ها و فعالیت های خودشان در عرصه تربیت دختران پرداختند.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در این نشست حضور پیدا کردند. ایشان با بیان لزوم تجربه نگاری فعالان عرصه تربیت اسلامی دختران از ضرورت شبکه سازی و جبهه سازی این تشکل ها گفتند. همچنین توجه به رشد و توانمندسازی مدیران تشکل ها و فعالان این عرصه و تبیین و شناخت الگوی سوم زن را از نیاز های این جمع دانستند.

حجت الاسلام و المسلمین قمی ریاست سازمان تبلیغات در این نشست از آمادگی این سازمان برای حمایت و گسترش فعالیت های ایشان و لزوم توجه به تربیت اسلامی دختران سخن گفتند.

 

همچنین حاج حسین یکتا از لزوم جبهه سازی بانوان در مسیر تربیت دختران و گسترش فعالیت ها در گام دوم انقلاب اسلامی سخن گفتند.

حجت الاسلام تقدیری رییس بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات نیز از هدف این نشست در راستای هم افزایی و شناخت ظرفیت های تشکل های فعال گفتند و به تبیین برنامه ای آینده پرداختند. همچنین از سایت بهشت که در راستای هم افزایی و انسجام فعالیت های تشکل ها است رو نمایی شد.
این نشست از ساعت هفت صبح لغایت پنج عصر در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سر چشمه) در تهران برگزار گردید.

اخبار مرتبط؛

نظر خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

لینک های مفید:

راه های ارتباطی:

نشانی:

تهران، خیابان ولیعصر (عج)، تقاطع ولیعصر زرتشت غربی، پلاک ۲، سازمان تبلیغات اسلامی، طبقه دوم

۱۴۱۵۸۶۳۹۷۵

demo-attachment-222-Group-29